21 Şubat 2009 Cumartesi

Duygusal Aşk Hikayeleri

7.sınıftaydım ve dershaneye başlamıştım.Dersaneye ilk gittiğimde sınıfta bi çocuk vardı ilk görüşte ondan nefret ediyordum,geldiğim günden beri çok kavga ediyorduk ....Ama o kavgaların içinde hiç farkında olmadan ona aşık olmuştum.

Zaman ilerliyordu ve ben o gün dersaneye gittiğimde bir haber aldım ve beynimden vuruldum.Hoşlandığım çocuk en yakın arkadaşıma teklif yollamıştı.O ise onu sevmiyor başkasıyla çıktığı halde onunla alay ediyordu.Bense onu bu sevindirdiği için arkadaşıma teşekkür ediyordum ama o onu sevdiğimi henüz bilmiyordu.

Sonunda onu unutmaya karar verdim ama olmadı.Doğum günümde dersane kapanmıştı ve ona bunu söylemeye karar verdim.Söylediğim anda yıkılmıştım beni sevmiyor hala en yakın arkadaşımı sevmeye devam ediyormuş meğerr....O bunu öğrencinince onu sevdiğimi bana biraz umut vermeye başladı.Meğerse herşeyi yalanmış.Benimle sadece oyalanmış hatta en yakın arkadaşıma bunu söyleyip beraber benimle alay etmişler.

Ahhhh ne kadar da safmışım ona öyle inenmıştım ki her sözüne,ağzından çıkan her kelimeye SENİ SEVİYORUM deyişine....:(
Sonunda dershane tekrar başladı 8. sınıf olmuştum.Aynı dersanedeydik ve ben başkasıyla çıkmaya başlamıştım.Sevdiğim çocuk ise dersanede bana bakıyor benimle çokk yakından ilgileniyordu bir zamanlar beni sevgisiyle aldatan coçuk ismini vermek istemiyorum çünkü hayatım boyunca hatırlayacağım en kötü anımdı bu.Bir tarafta en yakın arkadaşımın hançeri bir tarafta ise sevdiğim herşeyden çok sevdiğim kişinin bana yaptığıkları ....Bunları unutmak mümkün değil sana tek sözüm şu olsun son sözüm BEN SENİ HERŞEYDEN ÇOK SEVDİM BİTANEMMMMM..............BUNLARI BEN HİÇ HAKETMEDİM YAŞADIĞIM HERŞEYE AMA HERŞEYE ..........

Sizde Hikayenizi Gönderin !


Hikayeleriniz ya da Şiirleriniz Sitemizde yayınlanacaktır.-

Aşk Hikayeleri ve Aşk Şiirleri